Autor: mi
Datum objave: 21.02.2020

Kryklia brani ONE naslov protiv Andreja Stoice

Roman Kryklia prvi će put braniti naslov ONE Championship prvaka u poluteškoj kategoriji protiv Andreja Stoice.

Borba će se održati 10. travnja u Jakarti u Indoneziji.

Pobjednik Kunlun Fight turnira, Tatneft kupa i pobjednik Europskog K-1 Grand Prixa ONE pojas je osvojio pobijedivši prekdiom Tarika Khbabaeza prošlog studenog u Kini osvetivši mu se pritom za poraz iz 2015.

To mu je bila i prva borba za azijsku promociju. 28-godišnji ukrajinski dvometraš  tijekom karijere je pobjeđivao Sergeja Malsobojeva, Igora Mihaljevića, Jahfarra Wilnisa, Tomaša Hrona, Radu Opačića, Tsotnea Rogavu, Felipea Michelettija, Fabija Kwasija, Stephanea Susperreguija i Tomaša Moznog.

32-godišnji Stoica je 2-1 u ONE Championshipu. U debiju je izgubio na bodove od Khbabaeza, da bi zatim na isti način svladao Ibrahima El Bounija i u prvoj rundi nokautirao Andersona 'Braddocka' Silvu.